Thuis Productenlcd advertising screen
Certificaat
CHINA SHENZHEN SUNCHIP TECHNOLOGY CO., LTD certificaten
CHINA SHENZHEN SUNCHIP TECHNOLOGY CO., LTD certificaten
Klantenoverzichten
Ontzagwekkend nieuws! Ik weet uw team, zo snel dankt voor afwerking het project hard heeft gewerkt.

—— Brian Walker

Ik houd zeer van uw steekproef. Het verheugen zich op het kweken van ons vennootschap.

—— Jenny Westbrook

Ik ben online Chatten Nu

lcd advertising screen online fabricage

(100)
kopen 6 duim het Kleine Lcd Reclamescherm die Digitale Signage tentoonstellen online Fabrikant

6 duim het Kleine Lcd Reclamescherm die Digitale Signage tentoonstellen

6 Inch Small Lcd Advertising Screen Exhibiting Digital Signage 6 Inch LCD Advertising Screen Display Monitor Android Media Player Digital Signage​ Why need digital signage display? In order to create new ... Lees meer
2021-08-02 15:59:27
kopen RK3566 LCD van het het Metaal Open Kader van Wifi 4G van het Reclamescherm Uiterst dunne Digitale Signage online Fabrikant

RK3566 LCD van het het Metaal Open Kader van Wifi 4G van het Reclamescherm Uiterst dunne Digitale Signage

8' 10.1' 13.3' 15.6' 21.5' High Quality LCD Advertising Screen Wifi 4G Ultra Thin Open Frame Digital Signage Metal​ Open Frame LCD display signage: --the housing is metal material; --metal case design is for ... Lees meer
2023-08-15 16:27:16
kopen 10.1/15.6 Duimlcd het Kader Digitale Signage van Wifi 4G van het Reclamescherm Uiterst dunne Open online Fabrikant

10.1/15.6 Duimlcd het Kader Digitale Signage van Wifi 4G van het Reclamescherm Uiterst dunne Open

10.1/15.6 Inch LCD Advertising Screen Wifi 4G Ultra Thin Open Frame Digital Signage Android 7.1 RK3399 Metal Open Frame Lcd Monitor Wall Mounted TFT LCD Touch Screen Metal Open Frame lcd Monitor wall mounted ... Lees meer
2022-03-28 15:33:08
kopen Android 7,1 Lte Hd Media Player Bluetooth 4,0 Lcd het Reclamescherm online Fabrikant

Android 7,1 Lte Hd Media Player Bluetooth 4,0 Lcd het Reclamescherm

Android 7.1 Lte Hd Media Player Bluetooth 4.0 Lcd Advertising Screen Android7.1 Lte Hd Media Player Bluetooth4.0 Lcd Monitor Advertising Display HOW DOES DIGITAL SIGNAGE WORK? Digital signage is the most ... Lees meer
2022-02-12 17:31:39
kopen Wifi HD 500nits 32inch LCD het Reclamescherm 10 de Capacitieve Aanraking van PT online Fabrikant

Wifi HD 500nits 32inch LCD het Reclamescherm 10 de Capacitieve Aanraking van PT

Wifi HD 500nits 32inch LCD Advertising Screen 10 Pt Capacitive Touch RK3288 Wifi HD Bluetooth 500nits 32inch Digital Signage Lcd Display Specification of LCD Digital Signage: CPU: RK3288/ RK3399 Operation ... Lees meer
2022-04-09 11:27:13
kopen Binnentouch screenlcd Reclamevertoning 10.1inch lcd digitale de vertoningsschermen met androïde industriële WAPENraad online Fabrikant

Binnentouch screenlcd Reclamevertoning 10.1inch lcd digitale de vertoningsschermen met androïde industriële WAPENraad

Indoor Touch Screen LCD Advertising Display 10.1inch lcd digital display screens with android industrial ARM board SPECIFICATIONS Display LCD Screen 7' 8' 10.1' etc. Resolution 1920*1080 Screen brightness ... Lees meer
2023-07-22 17:19:40
kopen Ultra het wijd Uitgerekte LCD Scherm van de Reclamevertoning, LCD Adverterende Monitor 450 cd/m2 online Fabrikant

Ultra het wijd Uitgerekte LCD Scherm van de Reclamevertoning, LCD Adverterende Monitor 450 cd/m2

Ultra wide stretched LCD digital signage ad player lcd advertising display monitor digital advertising screens for sale SPECIFICATIONS Functional parameters CPU RK3288 Cortex-A17Quad core 1.8 GHZ GPU Mali-T764 ... Lees meer
2023-08-15 15:34:43
kopen Vloer die LCD Reclamevertoning, allen in Één LCD Adverterende Speler met CMS-Software bevinden zich online Fabrikant

Vloer die LCD Reclamevertoning, allen in Één LCD Adverterende Speler met CMS-Software bevinden zich

lcd advertising display standing touch all in one digital signage board with CMS software Features 1. Application fields:public places ,for example,shopping mall, restaurant,airport, square, commercial buidings... Lees meer
2022-04-09 14:28:46
kopen Aanraking van de de Reclamevertoning van Android de Verticale LCD Facultatief met LAN CMS van WIFI 4G Systeem online Fabrikant

Aanraking van de de Reclamevertoning van Android de Verticale LCD Facultatief met LAN CMS van WIFI 4G Systeem

32 43 47 49 55 57.5 65 inch android vertical LCD advertising display with touch optional WIFI 4G LAN CMS system for sale Panel Type TFT-LCD 32' 43' 47' 49' 55' 57.5' 65' Resolution 1920(RGB)*1080(FHD) Show ... Lees meer
2022-04-09 15:17:42
kopen De touch screenwolk baseerde Digitale Signage, LCD het Scherm van de Reclamevertoning online Fabrikant

De touch screenwolk baseerde Digitale Signage, LCD het Scherm van de Reclamevertoning

23.8 24 inch Cloud Based Digital Signage Solutions, SUNCHIP ADW LCD advertising Digital Signage touch screen display Characteristics: 1. Infrared/Capacitive touch 10 points. 2. Support Android system. Support ... Lees meer
2021-10-19 16:51:02
Page 1 of 10|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|